Hakkımızda


Bu Aşk Nasıl Başladı?


Bab-ı Aşk Organizasyon hevesli, zevkli ve kararlı 2 genç kadın tarafından bir hayalden yola çıkarak kuruldu. Amatör bir ruhla başladığımız işimizde başından beri tek düşüncemiz bu sektörde kendi markamızı oluşturmaktı. Her adımımızın bu yönde olmasına gayret ettik. Halen Bab-ı Aşk organizasyonu başta çıkış noktamız olan kına geceleri olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda bir marka haline getirmek için çalışıyoruz. Peki bu amaca giden yolda en önemli özelliklerimiz nelerdir?


Elbette bizi farklı kılan özelliklerin hepsi bunlar değil.
Bizi tanıdığınızda Bab-ı Aşk’ın neden farklı olduğunu daha iyi anlayacağınızı umuyoruz.


İşimizi çok severek yapıyoruz.

Bizce sıfırdan bu noktaya gelmemizin en temel sebebi bu. Bizim gibi sürekli yenilik ve değişim isteyen bir alanda çalışıyorsanız gözünüz her yerde olmalı. Bizde bu enerjiyi işimize duyduğumuz tutkudan alıyoruz. Her gerçekleştirdiğimiz organizasyonda mutlak memnuniyet hedefliyoruz.

Daha iyi olmak için çalışıyoruz.

Hızla akıp giden bir hayatta bizim için en önemli olan şey farklı olmak! Çalıştığımız alanlarla ilgili sürekli araştırma yapıyoruz. Tedarikçilerimizi her zaman sektörünün en iyilerinden seçiyoruz. Bizim için Bab-ı Aşk’ın kalitesi her şeyden önce geliyor.

Geleneklerimize uygun modern tasarımlar yapıyoruz.

Dünyada olup bitenleri yakından takip ediyor, onlardan ilham alıp yaratıcılığımızla birleştirip sizlere sunuyoruz. Yenilikleri uygulamaya çalışırken kendi değerlerimizi de bunlara dahil etmek için bizim için oldukça önemli. Herhangi bir objeyi veya hizmeti kopyalamak bize göre değil. kendi yolumuzu çizmek için çalışıyoruz.

Kişiye özgü çalışıyoruz.

Kişiye özel sunumlar bizim için olmazsa olmaz. Farklı müşteri istekleriyle karşılaşmak ufkumuzu açıyor ve bunları uygularken çok eğleniyoruz. Disiplinli ve programlı yapımızı devam ettirirken organizasyon sahiplerinin kişisel farklılıklarını ortaya çıkaracak detaylar kullanmayı seviyoruz. Müşterilerimize özel temalar hazırlayarak özel günlerin hem kendileri hem de davetliler için unutulmaz kılmaya çalışıyoruz.

BAB-I AŞK

ORGANİZASYON


MUTLU ANILAR KATALOĞU

Tanışmak ve bir kahvemizi ikram etmek için sizi ofisimize bekliyoruz.